weather_dt

MOJE POZOROVANIA PRESÚVAM NA WEB METEOINFO.SK

        Za dva roky mojej činnosti na blogoch in-počasí som Vám každý deň prinášal najaktuálnejšie informácie z oblasti klímy a počasia na Slovensku, v Európe aj vo svete. Moja činnosť v tejto oblasti už pokročila, od septebmra 2009 spolupracujem na stránke METEOINFO.SK. Na blogoch mám denne okolo 700 návštevníkov, počas letných mesiacov to bývalo až okolo 2000 denne. Zobrazenia za deň sa pohybujú už od začiatku leta 2009 v tisíckach. Návštevnosť meteoinfa sa však pohybuje okolo 5000 denne a v poslednej dobe prudko stúpa. Za 1 deň sme tam zaznamenali v januári takmer 30 000 zobrazení. 
        Webová stránka je predsalen niečo iné ako písanie na blogu. Spolupráca s Matejom Milkom, Martinom Uherom a Tomášom Púčikom začala na meteoinfe v septembri 2009 a stránku stále zdokonaľujeme, čomu prispel v posledných týždňoch najmä Matej. Nové meteoinfo mi ako pozorovateľovi klímy a počasia dáva viac ako blog na in-počasí. Síce na blogu môžem ľubovolne písať, no slovenský web z 5 ročnou existenciou a novými možnosťami rozvoja ponúka prinajmenšom to isté ako in-počasie : VYDÁVANIE REGIONÁLNYCH PREDPOVEDÍ PP1, VYDÁVANIE AKTUALÍT, PRÁVE SLEDUJEME ČI ZAUJÍMAVOSTÍ Z DOMOVA AJ ZO SVETA. 

VŠETKÝCH VÁS PRETO POZÝVAM SLEDOVAŤ POČASIE AJ NAĎALEJ, A TO NA METEOINFO.SK. 

http://meteoinfo.sk
          SAMOZREJME, ŽE IN-POČASIE NENECHÁM LEN TAK: PRED PÁR TÝŽDŇAMI SOM OD SPRÁVCU IN-POČASIA ZÍSKAL PRÍSTUP KU SLOVENSKEJ VERZII IN-POČASIE.SK. NAMIESTO PÍSANIA ČLÁNKOV NA BLOGU ( A PRI ROVNAKEJ NÁVŠTEVNOSTI !!!) SA BUDEM NIEKOĽKOKRÁT, PREDBEŽNE 2-KRÁT TÝŽDENNE VENOVAŤ PROBLEMATIKE KLÍMY ČI UŽ NA SLOVENSKU ALEBO V EURÓPE/VO SVETE. PRETO ŽIADAM STÁLYCH NÁVŠTEVNÍKOV WEBU O POROZUMENIE A ĎALŠÍ ROZVOJ IN-POČASIA i METEOINFA. 


Za 2 roky som napísal: 1401 článkov, ktoré boli zobrazené doteraz presne 718575 krát. 

             * na meteoinfe sú rovnaké možnosti ako na in-počasí - diskusia ku článkom, ktoré oddnes píšeme na úvodnú plochu je rovnaká ako na mojom blogu, len sa treba za pár minút zaregistrovať. Na meteoinfe už dlhé roky funguje diskusia na rôzne témy, preto sa nemusíte vyjadrovať len k aktuálnemu článku. 


            NAPOKON CHCEM VŠETKÝM PRIAZNIVCOM SLEDOVANIA POČASIA, KTORÍ SEM CHODILI POPRIAŤ ENERGIU NA REGISTRÁCIU NA METEOINFE - S ČINNOSŤOU NEPRESTÁVAM, NAOPAK LEN ZAČÍNAM. TÍ, KTORÍ OČAKÁVAJÚ ODOMŇA VIAC, OZVITE SA NA numberone556@azet.sk A JA SA VÁM URČITE OZVEM, EXTRÉMY KLÍMY A AKTUÁLNU SITUÁCIU V POČASÍ MôŽME POČAS MIMORIADNYCH SITUÁCIÍ SLEDOVAŤ NA ICQ. AK BY MAL NIEKTO ZÁUJEM VYDÁVAŤ SVOJE ČLÁNKY NA ZNÁMOM BLOGU http://weather_dt.blogy.in-pocasi.eu/ PODOBNE AKO MYLHOUSE Z PARTIZÁNSKEHO, OZVITE SA. K VAŠIM POZOROVANIAM SA DOSTANE MNOŽSTVO ĽUDÍ, SAMOZREJME, ŽE TREBA DODRŽAŤ ISTÉ KVALITY. :)


          Táto pomerne náhla zmena vyplýva najmä z koncepce stránky meteoinfo.sk, ktorá mi prináša lepšie možnosti ako in-počasie. Do budúcnosti určite plánujem aj vlastnú webovú stránku, verím však, že meteoinfo sa bude s mojou pomocou rýchlo rozvíjať. 

 
             Ďakujem za možnosť tvorcom in-počasia, blog tvoril moju aktivitu vo voľnom čase už dlhé obdobie. Web si v najbližších rokoch získa určite ďalších kvalitných pozorovateľov, či už zo Slovenska alebo z Čiech.  
 


          


Komentáře k článku

velik říká
06.03.2010

dobry blog to byl

pete říká
06.03.2010

Škoda

2teebee2 říká
06.03.2010

no OK, tak si to idem zazalozkovat az mam tu stranku po ruke ;-)

weather_dt říká
05.03.2010

tak MI sa bude stále len zlepšovať, táto stránka bude obsahovať informácie o počasí, ktoré som spracoval za uplynulé 2 roky :):) a sledujeme ďalej :)

laky říká
05.03.2010

OK idem na meteoinfo, ale dufam ze ani tato stranka nezanikne....Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Menu

Poslední články

ANKETY

Náštevnosť webu vrámci štátov v Európe aj na svete:
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz
BlueBoard.cz

Náhodné fotografie

Náhodná fotografieNáhodná fotografieNáhodná fotografie

O mně

Už 4 roky sa zaoberám sledovaním počasia a klimatických zmien. Každý deň sledujem stav počasia na Slovensku, v Európe aj vo svete a dlhodobé predpovede, hlavne čo sa týka zrážok a teplôt. Vo svojich článkoch vychádzam z free dát, dostupných verejnosti od amerických, francúzskych, nemeckých, českých až po slovenské weby. Okrem toho si rád zahrám volejbal alebo futbal, venujem sa aj geografii. :-) Komentáre sú vítané.:-D Tento blog už bez prestávky funguje od júna 2008 a myslím si, že postupne sa zlepšuje aj kvalita webu, čomu prispievajú hlavne noví registrovaní užívatelia. :-D In-počasie

NÁVŠTEVY OD 30.11.2008

Počasí

ONLINE MONITOR

Počet ľudí online na webe

SHOUTBOARD

VOĽNÁ DISKUSIA

Chat

PODPORA STRÁNOK

CZIN.eu Locations of visitors to this page CZIN.eu

 

METEOINFO

PageRank

ANKETA

BlueBoard.cz

MAPA


Zväčšiť mapu

<EMBED pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashplayer src=http://www.html.over.cz/clock8.swf width=97 height=95 type=application/x-shockwave-flash quality="high" bgcolor="#FFFFFF" wmode="transparent" menu="false">

RSS

BlueBoard.cz

SLOVNÍK CZ-EN

Slovník
CZ - EN
EN - CZ

15-DŇOVÁ PREDPOVEĎ

http://www.myforecast.com/bin/expanded_forecast_15day.m?city=W11858&metric=true Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí